• You Are Here:
  • Home
  • Fixtures & Results

Fixtures & Results

 Sunday 31st March 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 0-8 6-18 Down Dunsilly  Aidan Mc Aleer  Round 1 
 Sunday 7th April 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Tyrone 4-18 1-7 Antrim Garvaghey  James Connors  Round 2 
 Sunday 14th April 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 2-5 1-17 Armagh Dunsilly  Tarlach Conway  Round 3 
 Saturday 27th April 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 2-9 3-10 Roscommon Scotstown  Jake Magill  Round 1 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 3-8 7-7 Roscommon Scotstown  Mark Mc Geehan  Round 1 
 Sunday 28th April 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 30 PM Antrim 11-17 0-5 Fermanagh Mid Ulster Sports Arena  Hugh Torney  Round 4 
 Sunday 5th May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Derry 3-22 1-6 Antrim Ballinascreen  Aidan Ferguson  Round 5 
 Saturday 11th May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Derry 2-11 1-10 Antrim Owenbeg  Gerard Fox  Round 1 
 Saturday 25th May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 3-5 2-7 Armagh Dunsilly  Ciaran Mooney  Round 2 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 3-13 11-16 Armagh Dunsilly  Gary Gormley  Round 2 
 Saturday 15th June 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Wicklow Gold 2-9 6-16 Antrim Abbottstown - GAA Centre of Excellence  Brian Brady  Quarter Final 
 Saturday 22nd June 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Antrim 3-19 0-8 Donegal Celtic Park  Tarlach Conway  Semi Final 
 Saturday 29th June 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 3-13 5-14 Meath Dunsilly  Stephen Mullan  Round 2 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
6 00 PM Antrim 1-15 0-14 Kildare Cadets Bord Na Mona O'Connor Park  Aidan Ferguson  Final 
 Saturday 6th July 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Fermanagh 2-4 2-12 Antrim Brookeborough  Sean McDonnell  Round 3 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Fermanagh 0-0 0-0 Antrim Brookeborough  Barry Mc Menamin  Round 3 
 Saturday 20th July 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Down 2-16 5-13 Antrim Portaferry  Leon Reynolds  Round 3 
 Saturday 27th July 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
11 00 AM Wexford 2-11 2-11 Antrim Abbottstown - GAA Centre of Excellence     Semi-Finals 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Clare 0-0 0-0 Antrim Abbottstown - GAA Centre of Excellence     Semi-Finals 
 Saturday 17th August 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
11 00 AM Antrim 1-5 6-5 Tipperary Abbottstown - GAA Centre of Excellence     Round 1 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Limerick 2-7 0-12 Antrim      Final 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 30 PM Antrim 2-1 6-16 Clare Abbottstown - GAA Centre of Excellence     Round 3 
 Saturday 30th November 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Meath 1-15 3-28 Antrim Páirc Tailteann  Kieran Dooley  Round 1 
 Tuesday 3rd December 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Antrim 3-19 1-14 Armagh The Dub  Colin Murray  Round 2 
 Saturday 7th December 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim 5-27 2-10 Wicklow Abbottstown - GAA Centre of Excellence  Mark Ryan  Round 2 
 Saturday 14th December 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 30 PM Antrim 0-0 0-0 Longford The Dub  Kieran Rice  Round 3 
 Sunday 29th December 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 45 PM Antrim 4-26 0-11 Queens University Belfast QUB Dub Malone Playing Fields  Gearóid O Neill  Semi Final 1 
 Saturday 4th January 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Tyrone 2-10 1-3 Antrim Healy Park, Omagh  Enda Mc Feely  Round 1 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Antrim 2-19 0-13 Down The Dub  Tarlach Conway  Final 
 Sunday 5th January 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim 2-8 0-13 Fermanagh Ahoghill  Kevin Faloon  Round 2 
 Wednesday 8th January 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
8 00 PM Down 2-17 0-16 Antrim Páirc Esler, Newry  Martin McNally  Round 3 
 Saturday 11th January 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
11 00 AM Antrim 1-10 0-10 Down Dunsilly  Jake Magill  Round 2 
 Sunday 12th January 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Offaly 1-16 1-15 Antrim Páirc Tailteann  James Mc Grath  Final 
 Saturday 18th January 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim 1-10 1-12 Louth Dunsilly  Dan Mullan  Round 3 
 Sunday 26th January 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim 3-10 0-13 Wexford Glenavy GAC  Barry Tiernan  Round 1 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Wicklow 0-11 0-20 Antrim Arklow  Chris Mooney  Round 1 
 Sunday 2nd February 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Sligo 0-15 0-14 Antrim Markievicz Park  Niall Mc Kenna  Round 2 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim 4-19 0-7 Mayo Loughgiel Shamrocks  Gearoid Mc Grath  Round 2 
 Sunday 9th February 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM London 0-10 0-14 Antrim McGovern Park, Ruislip  James Bermingham  Round 3 
 Sunday 16th February 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Offaly --- --- Antrim Bord Na Mona O'Connor Park     Round 3 
 Friday 21st February 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 45 PM Antrim --- --- Derry The Dub  James Lewis  Quarter Final 
 Sunday 23rd February 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 30 PM Antrim 5-27 1-15 Meath O'Cathain Park, Portglenone  Sean Stack  Round 4 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 30 PM Antrim 0-11 1-8 Carlow Glenavy GAC  Conor Dourneen  Round 4 
 Saturday 29th February 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim --- --- Armagh      Round 1 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim --- --- Armagh      Round 1 
 Sunday 1st March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 30 PM Kerry --- --- Antrim Austin Stack Park     Round 5 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim --- --- Limerick Glenavy GAC     Round 5 
 Saturday 14th March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Monaghan --- --- Antrim Clones     Round 3 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Monaghan --- --- Antrim      Round 3 
 Sunday 15th March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Wicklow --- --- Antrim Aughrim     Round 6 
 Saturday 21st March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Antrim --- --- Down      Qualifier 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Antrim --- --- Down      Round 4 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim --- --- Down      Round 4 
 Sunday 22nd March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Antrim --- --- Waterford Glenavy GAC     Round 7 
 Saturday 28th March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Derry --- --- Antrim      Round 5 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Derry --- --- Antrim      Round 5 
 Saturday 11th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Westmeath --- --- Antrim TEG Cusack Park, Mullingar     Round 1 
 Saturday 25th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Fermanagh --- --- Antrim Brewster Park     Round 1 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim --- --- Meath Rathmore GS     Round 3 
 Saturday 2nd May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Down --- --- Antrim Carryduff     Round 4 
 2020-05-09 - 2020-05-10
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Antrim --- --- Westmeath      Round 1 
 2020-05-16 - 2020-05-17
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Carlow --- --- Antrim      Round 2 
 Saturday 16th May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Antrim --- --- Kildare Rathmore GS     Round 5 
 Saturday 23rd May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Antrim --- --- Monaghan/Cavan      Quarter Final 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Monaghan / Cavan --- --- Antrim TBC     Quarter-Final 
 2020-05-30 - 2020-05-31
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Antrim --- --- Kerry      Round 3B 
 2020-06-13 - 2020-06-14
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM Meath --- --- Antrim      Round 5