• You Are Here:
  • Home
  • Fixtures & Results

Fixtures & Results

 Tuesday 13th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 30 PM St Ronan's College, Lurgan --- --- St Mary's CBGS Aghagallon  Paul Faloon  Roinn 2 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Ulster University --- --- Institute of Technology Sligo Jordanstown  Colin Murray  Semi Final 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Comhghall CLG --- --- Roger Casements Portglenone Portglenone  Eamon Hamill  Round 2 
7 30 PM All Saints Ballymena --- --- Cuchullains-Dunloy Ballymena  Mark O Neill  Round 2 
8 00 PM St Ergnat's Moneyglass --- --- St. Mary's G.A.C. Aghagallon Erin's Own Cargin  Cathal Mc Dermott  Round 2 
 Wednesday 14th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Clann na hÉireann Carragan --- --- Tír na nÓg Randalstown Erin's Own Cargin  Gerard Dougan  Round 1 
7 30 PM Naomh Seosamh/St Joseph's --- --- Kickhams GAC Creggan Portglenone  Colin Mallon  Round 2 
 Thursday 15th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM DCU Dóchas Éireann --- --- Ulster University St Pats GAA Pitch     Round 5 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Ulster University --- --- University College Cork TBC     Semi Final 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM University College Cork --- --- Ulster University TBC     Semi Finals 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Queens University Belfast --- --- DCU DE 4 The Dub  James Clarke  Quarter Final 2 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Queens University Belfast --- --- Institute of Technology Sligo Abbottstown - GAA Centre of Excellence     Relegation Semi Final 
 Saturday 17th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Loughgiel Shamrocks --- --- Mac Uílín CLG St Bridgid's Cloughmills  Colum Cunning  League Play off 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Roger Casements Portglenone --- --- Naomh Seosamh/St Joseph's Portglenone     Round 3 
2 00 PM Kickhams GAC Creggan --- --- Naomh Comhghall CLG Creggan Kickhams     Round 3 
2 00 PM Tír na nÓg Randalstown --- --- Con Magee's Glenravel Randalstown     Round 3 
2 00 PM Cuchullains-Dunloy --- --- St Ergnat's Moneyglass Cuchullians-Dunloy     Round 3 
2 00 PM St. Mary's G.A.C. Aghagallon --- --- All Saints Ballymena Pairc Na nGael     Round 3 
2 00 PM Gort na Móna CLG --- --- St John's GAC Woodlands     Round 3 
2 00 PM Naomh Gall --- --- Naomh Éanna Cliftonville     Round 3 
2 00 PM Clann na hÉireann Carragan --- --- Naomh Seamas Erin's Own Cargin     Round 3 
3 30 PM Naomh Pól CLG /St Pauls GAC --- --- St Brigids GAC Woodlands     Round 3 
3 30 PM Lamh Dhearg --- --- O`Donovan Rossa Cliftonville     Round 3 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Naomh Éanna --- --- An táite Riabhach Naoimh Pádraig Athletic Grounds  Anthony Marron  Semi Final 
 Sunday 18th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 30 PM St John's GAC --- --- St.Patrick's GAC, Portaferry Corrigan Park     Round 13 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Naomh Gall --- --- Mac Uílín CLG Naomh Gall     Round 12 
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM St John's GAC --- --- St.Patrick's GAC, Portaferry Corrigan Park     Round 13 
 Monday 19th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 AM St Louis Grammar School Ballymena --- --- St. Patricks GS Downpatrick      Roinn 3 
tag heuer replica sale
rolex replica sale
hublot replica uk
rolex replica