• You Are Here:
  • Home
  • Fixtures & Results

Fixtures & Results

Group 5
Pos Team Played Won Lost Draw For Against Diff Points
6 Naomh Gall 2 2 0 0 44 19 25 4
15 Naomh Éanna 2 1 1 0 18 15 3 2
16 Lamh Dhearg 3 1 2 0 27 35 -8 2
18 O`Donovan Rossa 3 1 2 0 37 57 -20 2
Group 2
Pos Team Played Won Lost Draw For Against Diff Points
2 Tír na nÓg Randalstown 3 3 0 0 43 21 22 6
7 Clann na hÉireann Carragan 3 2 1 0 38 38 0 4
17 Con Magee's Glenravel 3 1 2 0 33 52 -19 2
21 Naomh Seamas 3 0 3 0 12 15 -3 0
Group 1
Pos Team Played Won Lost Draw For Against Diff Points
3 Roger Casements Portglenone 3 2 0 1 98 37 61 5
4 Kickhams GAC Creggan 3 2 0 1 79 25 54 5
20 Naomh Seosamh/St Joseph's 3 1 2 0 28 106 -78 2
28 Naomh Comhghall CLG 3 0 3 0 2 39 -37 0
Group 4
Pos Team Played Won Lost Draw For Against Diff Points
1 St Brigids GAC 3 3 0 0 70 20 50 6
9 St John's GAC 3 2 1 0 38 43 -5 4
19 Gort na Móna CLG 3 1 2 0 43 77 -34 2
24 Naomh Pól CLG /St Pauls GAC 3 0 3 0 9 20 -11 0
Group 3
Pos Team Played Won Lost Draw For Against Diff Points
5 Cuchullains-Dunloy 3 2 0 1 66 35 31 5
8 St. Mary's G.A.C. Aghagallon 3 2 1 0 29 33 -4 4
10 St Ergnat's Moneyglass 3 1 1 1 50 45 5 3
27 All Saints Ballymena 3 0 3 0 17 49 -32 0
 Saturday 3rd November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Naomh Seosamh/St Joseph's 0-0 0-0 Naomh Comhghall CLG St James'  Colin Mallon  Round 1 
2 00 PM Kickhams GAC Creggan 1-13 1-13 Roger Casements Portglenone Ballymena  Karol Doherty  Round 1 
2 00 PM Cuchullains-Dunloy 2-11 0-11 St. Mary's G.A.C. Aghagallon Erin's Own Cargin  Ryan O Reilly  Round 1 
2 00 PM All Saints Ballymena 1-7 2-11 St Ergnat's Moneyglass Creggan Kickhams  Jarleth O Donnell  Round 1 
2 00 PM Naomh Gall 3-16 0-6 O`Donovan Rossa Cliftonville  Tomas Eastwood  Round 1 
3 30 PM St Brigids GAC 3-18 3-4 St John's GAC Woodlands  Eamon Hamill  Round 1 
 Sunday 4th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Con Magee's Glenravel 1-12 1-9 Naomh Seamas Portglenone  John Mc Atamney  Round 1 
2 00 PM Gort na Móna CLG 1-17 0-9 Naomh Pól CLG /St Pauls GAC Páirc Mhic Ionnrachtaigh  Brendan Toland  Round 1 
 Saturday 10th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Con Magee's Glenravel 0-12 3-14 Clann na hÉireann Carragan Con Magees Glenravel  Vincent Boyle  Round 2 
2 00 PM Gort na Móna CLG 0-7 8-19 St Brigids GAC Sally Gardens  Tomas Eastwood  Round 2 
2 00 PM Naomh Gall 1-16 0-13 Lamh Dhearg Woodlands  Charlie Hemsworth  Round 2 
3 30 PM Naomh Éanna 1-15 3-6 O`Donovan Rossa Woodlands  Brendan Toland  Round 2 
 Tuesday 13th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Comhghall CLG 0-2 7-18 Roger Casements Portglenone Portglenone  Eamon Hamill  Round 2 
7 30 PM All Saints Ballymena 0-7 6-14 Cuchullains-Dunloy Ballymena  Mark O Neill  Round 2 
8 00 PM St Ergnat's Moneyglass 3-7 3-9 St. Mary's G.A.C. Aghagallon Erin's Own Cargin  Cathal Mc Dermott  Round 2 
 Wednesday 14th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Clann na hÉireann Carragan 1-12 5-11 Tír na nÓg Randalstown Erin's Own Cargin  Gerard Dougan  Round 1 
 Saturday 17th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM St. Mary's G.A.C. Aghagallon 0-0 0-0 All Saints Ballymena Pairc Na nGael     Round 3 
2 00 PM Gort na Móna CLG 1-13 1-22 St John's GAC Woodlands  Charlie Hemsworth  Round 3 
2 00 PM Naomh Gall --- --- Naomh Éanna Cliftonville     Round 3 
3 00 PM Naomh Seosamh/St Joseph's --- --- Kickhams GAC Creggan St Joseph's  John Moran  Round 2 
3 00 PM Tír na nÓg Randalstown 1-14 0-6 Con Magee's Glenravel Randalstown  Gerard Dougan  Round 3 
3 30 PM Naomh Pól CLG /St Pauls GAC 0-0 0-0 St Brigids GAC Woodlands  Darren Mc Keown  Round 3 
 Monday 19th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Éanna 0-0 0-0 Lamh Dhearg Woodlands     Round 1 
7 30 PM Naomh Pól CLG /St Pauls GAC 0-0 0-0 St John's GAC      Round 2 
7 30 PM Clann na hÉireann Carragan 0-0 0-0 Naomh Seamas Erin's Own Cargin  Kevin Parke  Round 3 
8 15 PM Naomh Seamas 0-0 0-0 Tír na nÓg Randalstown Crumlin Leisure Centre 4G     Round 2 
 Tuesday 20th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 45 PM Cuchullains-Dunloy 1-14 4-5 St Ergnat's Moneyglass Ahoghill  Jarleth O Donnell  Round 3 
9 00 PM Kickhams GAC Creggan 0-0 0-0 Naomh Comhghall CLG Creggan Kickhams     Round 3 
 Wednesday 21st November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
8 00 PM Roger Casements Portglenone 7-22 5-4 Naomh Seosamh/St Joseph's Portglenone  Rab Lappin  Round 3 
 Saturday 24th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Lamh Dhearg 1-11 2-10 O`Donovan Rossa Woodlands  Eamon Hamill  Round 3 
2 00 PM St Ergnat's Moneyglass 2-10 3-20 Cuchullains-Dunloy Ahoghill  Karol Doherty  Play Off 
3 30 PM Clann na hÉireann Carragan 3-4 2-17 Naomh Gall Woodlands  Brendan Toland   
 Sunday 25th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM St. Mary's G.A.C. Aghagallon 0-4 1-7 Roger Casements Portglenone Creggan Kickhams  Eamonn Mc Auley   
 Tuesday 27th November 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
8 30 PM Lamh Dhearg 1-10 4-13 O`Donovan Rossa 4G Coláiste Feirste  Darren Mc Keown  Play off 
tag heuer replica sale
rolex replica sale
hublot replica uk
rolex replica